Długoterminowy wynajem dla firm i osób prywatnych

Świadczone przez wypożyczalnie samochodów usługi cieszą się w Polsce rosnącą popularnością. Równie chętnie korzystają z nich osoby prywatne i różnej wielkości firmy. W ofercie wielu wypożyczalni pojawiają się nowe, bardzo ciekawe usługi. Jedną z nich jest wynajem długoterminowy samochodów.

Czy wynajem długoterminowy się opłaca?

Długoterminowy wynajem samochodów, który oferują duże, o ogólnopolskim zasięgu wypożyczalnie samochodów jest usługą bardzo korzystną. Długoterminowy wynajem samochodów opłaca się bardziej niż leasing bądź zakup nowych samochodów. Auto na abonament to oferta, z której mogą skorzystać wszyscy klienci.

Wypożyczalnia nie sprawdza ich zdolności kredytowej. Co ważne, auto na abonament nie wpływa w żaden sposób na zmniejszenie zdolności kredytowej. Usługa auto na abonament wiąże się z uiszczaniem stałej miesięcznej opłaty. Jej wysokość nie obciąża nadmiernie budżetu. Plusem jest też to, że koszt ubezpieczenia ponosi wypożyczalnia.

Bogata flota pojazdów do wynajęcia

Wypożyczalnia, która oferuje najem długoterminowy auta dysponuje bardzo bogatą i różnorodną flotą pojazdów. Klienci, których interesuje najem długoterminowy auta mogą wybierać spośród wielu modeli samochodów osobowych, vanów, wieloosobowych busów i samochodów dostawczych.

Auto w abonamencie po zakończeniu okresu wynajmu może zostać odkupione od wypożyczalni. Maksymalny okres, na który może obowiązywać umowa najmu dla osób zdecydowanych na auto w abonamencie to 5 lat. Auto na abonament to usługa zbliżona do leasingu. Różni się między innymi brakiem wkładu własnego.