Dobrej jakości ochronnik słuchu

Długotrwały i nadmierny hałas, na który narażeni są pracownicy wielu branż może prowadzić do uszkodzenia słuchu i innych poważnych problemów ze zdrowiem. Stąd też niezbędne są ochronniki słuchu.

Jakie ochronniki słuchu oferuje sklep BHP?

Dobry sklep BHP ma w swojej ofercie ochronniki słuchu różnych typów. Słuchawki robocze są jednymi z nich. Słuchawki robocze, które proponuje sprawdzony sklep BHP są zgodne z normą EN 352-1 oraz EN 352-3. Oznacza to, że robocze słuchawki zapewniają bardzo wysoki poziom ochrony słuchu. Profesjonalny sklep BHP wychodzi naprzeciw oczekiwaniom bardzo różnych grup klientów. W swojej ofercie ma nie tylko klasyczne robocze słuchawki, ale także nowoczesne słuchawki robocze z radiem. Zapewniają one skuteczną ochronę przed hałasem, a jednocześnie umożliwiają słuchanie ulubionej stacji radiowej.

Jakie cechy powinny posiadać robocze słuchawki?

Słuchawki robocze z radiem czy też klasyczne powinny być wykonane z materiałów dobrej jakości. Ochronnik słuchu, który w swojej ofercie ma godny zaufania sklep BHP, w tym także słuchawki robocze z radiem, nie uciskają głowy i są bardzo lekkie. Dzięki temu nie powodują dyskomfortu nawet wtedy, gdy są noszone przez kilka godzin.

Są dostępne w wielu wariantach kolorystycznych. Pianka poduszek doskonale izoluje przed dźwiękami o bardzo różnej częstotliwości. Ochronnik słuchu to także wkładki przeciwhałasowe oraz wkładki douszne. One także odznaczają się wysoką jakością wykonania. Wszystkie ochronniki dostępne są w dobrej cenie.