Jaki narożnik wybrać do salonu?

W zależności od tego jakim pomieszczeniem na salon dysponujemy, możemy wybrać większe bądź mniejsze eleganckie narożniki do salonu, dzięki którym zyskamy nie tylko wygodne miejsce do odpoczynku, ale również awaryjne spanie, w przypadku przyjazdu gości.

Narożnik ma same zalety, z jednej strony nie zajmuje zbyt dużo miejsca, z drugiej po rozłożeniu jest wyjątkowo dużym i komfortowym miejscem do spania. Jak zatem dopasować narożnik do salonu, aby stanowił jego dopełnienie i funkcjonalne urządzenie wnętrza?

Wybierz elegancki narożnik do salonu

Kiedy stajemy przed wyborem konkretnego modela narożnika, powinniśmy zwrócić uwagę nie tylko na jego wymiar, ale również na kolorystykę oraz wiodący design. W sklepach dostępne są bardzo różne eleganckie narożniki do salonu, spośród których czasami trudno jest wybrać ten jeden i niepowtarzalny model.

Jak sama nazwa wskazuje nowoczesny narożnik to łóżko w kształcę litery L, które w dzień stanowi doskonałą dekorację oraz miejsce do wypoczynku dla całej rodziny, a wieczorem może pełnić funkcję łóżka do spania. Jego główną zaletą jest fakt, że idealnie mieści się prawie w każdym kącie i zapewnia dużo miejsca do siedzenia.

Nowoczesne narożniki w różnych kolorach

Najważniejsza jest oczywiście jakość kupowanego narożnika, ale równie ważne jest aby wybierane eleganckie narożniki do salonu miały tkaninę i kolorystykę pasującą do wystroju naszego salonu. Obecnie można kupić nie tylko nowoczesne narożniki do salonu pod wymiar, ale również zamówić sobie wybraną tkaninę z wzornika, dzięki czemu będzie ona dopasowana do koloru foteli czy zasłon. Jeżeli dysponujemy naprawdę małym salonem, lepiej wybrać jeden większy narożnik, niż komplet mebli wypoczynkowych z fotelami, które zajmują zdecydowanie więcej miejsca.