Najem długoterminowy alternatywą dla kredytu i leasingu

Długoterminowy wynajem samochodów to usługa dostępna od pewnego czasu w dużych wypożyczalniach samochodów. Jest adresowana przede wszystkim do firm, ale mogą skorzystać z niej także osoby prywatne.

Rozwiązanie bardzo korzystne finansowo

Wynajem długoterminowy samochodów to nowoczesna usługa, z której mogą skorzystać wszyscy klienci zainteresowani poszerzeniem czy budową własnej floty pojazdów. Wypożyczalnia, która oferuje długoterminowy wynajem samochodów nie sprawdza zdolności kredytowej swoich potencjalnych klientów.

Nie wymaga także posiadania wkładu własnego, a podpisanie umowy wynajmu nie powoduje zmniejszenia zdolności kredytowej. Klienci, którzy zdecydują się na auto na abonament nie zamykają sobie drogi do bankowych kredytów. Auto na abonament to usługa bardzo korzystna zarówno dla przedsiębiorców, jak i osób prywatnych.

Jakie auta można wypożyczać?

Klienci, których interesuje auto na abonament mogą skorzystać z bardzo szerokiej floty pojazdów. Wypożyczalnia, która proponuje najem długoterminowy auta dysponuje flotą składającą się z samochodów osobowych, wieloosobowych vanów i busów oraz z samochodów dostawczych. Każdy klient, który zdecyduje się na auto w abonamencie może wybrać samochód idealnie dostosowany do własnych potrzeb i oczekiwań.

Po zakończeniu mowy najmu auto w abonamencie może zostać odkupione od wypożyczalni. Dodatkowym plusem jest to, że najem długoterminowy auta to stała opłata, której wysokość nie ulega zmianie przez cały czas trwania umowy. Maksymalny okres najmu to 5 lat.