Naklejane, zmywalne tatuaże dziecięce

Poprzez zabawę dzieci poznają świat i uczą się nowych umiejętności. Zabawa może być okazją do nauki kreowania własnego wizerunku. Bardzo pomocne mogą się w tym okazać tatuaże dla dzieci.

Różne motywy do wyboru

Tatuaże dla dzieci dają mnóstwo możliwości kreowanie własnego wizerunku i różnorodnych zabaw nie tylko z rówieśnikami czy rodzeństwem, ale także z rodzicami. Tatuaże dla dzieci dostępne są w zestawach składających się z kilku sztuk. Motywy, które pojawiają się na tatuażach są bardzo różnorodne. Zawsze też tematyka, które przedstawiają tatuaże jest dobierana tak, aby coś dla siebie mogły wybrać zarówno dziewczynki, jak i chłopcy. Oczywiście tatuaż dziecięcy jest zmywalny.

Zmywalne tatuaże utrzymują się na skórze – oczywiście jeśli nie zostaną wcześniej zmyte – maksymalnie przez pięć dni. Zmywalne tatuaże nakleja się na skórę bardzo prosto. Równie szybko i prosto można je zmyć korzystając tylko z ciepłej wody i mydła.

Tatuaże są całkowicie bezpieczne

Tatuaże tymczasowe pochodzą tylko od znanych producentów zabawek. Wszystkie tatuaże tymczasowe zostały wykonane z materiałów całkowicie bezpiecznych dla skóry dziecka. Zarówno farby, jak klej są nietoksyczne. Tatuaże tymczasowe nie podrażniają i nie wywołują alergii. Sięgając po tatuaże tymczasowe można wykonać bezpieczny i atrakcyjny tatuaż dziecięcy.

Tatuaż dziecięcy to pomysł na ciekawą, atrakcyjną zabawę dla całej rodziny. Tatuaż dziecięcy może być matowy, brokatowy, a nawet świecący. Możliwości wyboru jest całe mnóstwo.