Czy naprawa iPhone 7 jest skomplikowana?

Jeżeli jesteśmy szczęśliwymi posiadaczami telefonu komórkowego marki Apple, z pewnością dbamy o niego najlepiej jak potrafimy, ale nawet przy najlepszym traktowaniu swojego sprzętu telefonicznego zdarzają się nieszczęśliwe wypadki i sprzęt ulega uszkodzeniu. Najczęstszą przyczyną oddawania telefonu Apple do naprawy jest wymiana szybki iPhone 7, mimo iż dbamy o telefon i często zakładamy hartowane szkło, trudno jest uchronić telefon przed przypadkowym upadkiem. Niestety samodzielnie takiego telefonu nie naprawimy, musimy oddać go do serwisu.

Czy możemy samodzielnie wymienić baterię?

Mogłoby się wydawać, że wymiana baterii iPhone 7 to banalna rzecz, niestety najnowsze telefony nie mają możliwości samodzielnego otwierania i każda wymiana, nawet najdrobniejszej części, wymaga od nas wizyty w serwisie.

Czasami bateria ulega zepsuciu bądź zwyczajnie się wyczerpuje, dlatego jej wymiana jest konieczna. Najczęściej jednak oddajemy swojego iPhone 7 do naprawy, kiedy konieczna jest wymiana szybki iPhone 7. I nie chodzi tutaj o wymianę szkła hartowanego, tą czynność faktycznie możemy zrobić samodzielnie, chodzi o wymianę oryginalnej szybki w telefonie.

Jeżeli nasz telefon nie był ubezpieczony bądź skończyła się jego gwarancja, wymiana gniazda ładowania iPhone 7 czy wymiana głośnika iPhone 7 może być trudna, a co najważniejsze kosztowna. Dlatego lepiej ubezpieczyć telefon i płacić groszowe składki roczne, aby koszt naprawy iPhone nie zaszkodził naszemu budżetowi.

Uważaj na samodzielną wymianę szybki w iPhone

Z pewnością nie raz oglądałeś filmy w Internecie, na których inni użytkownicy telefonów Apple pokazują jak łatwa jest wymiana szybki iPhone 7. Niestety w rzeczywistości tak nie jest. Otwarcie i wymiana jakiejkolwiek części w tym telefonie wymaga odpowiedniego sprzętu i fachowego podejścia.