Wypożyczanie samochodów dla firm

Wypożyczalnie samochodów świadczą obecnie bardzo szeroki zakres usług. Większość z nich świadczy usługi zarówno dla klientów biznesowych i indywidualnych. Obie oferty różnią się przede wszystkim terminem wynajęcia. Wynajem długoterminowy samochodów to oferta adresowana głównie do klientów biznesowych. Auto na abonament to usługa dostępna także dla klientów indywidualnych.

Korzystna opcja wynajmu

Wynajem długoterminowy samochodów to usługa, z której mogą skorzystać firmy różnej wielkości i prowadzące działalność w różnych branżach. Wynajem długoterminowy samochodów jest usługą bardziej korzystną dla firm niż leasing czy kredyt na zakup firmowych samochodów. Klienci, którzy zdecydują się wybrać auto na abonament nie ponoszą żadnych kosztów związanych z jego utrzymaniem – oczywiście poza kosztami związanymi z jego tankowaniem.

Różne samochody do wynajęcia dla firm

Flota samochodów przeznaczonych na wynajem jest bogata i różnorodna. Osoby, które interesuje najem długoterminowy auta mogą wybierać wśród wielu modeli samochodów osobowych. Auto w abonamencie może być także samochodem dostawczym albo vanem. Co ważne, auto w abonamencie po upływie czasu wynajmu może zostać odkupione od wypożyczalni. Klienci, których interesuje auto w abonamencie nie przechodzą procesu weryfikacji zdolności kredytowej.

Bogata flota pojazdów oraz atrakcyjne warunki sprawiają, że najem długoterminowy auta to usługa, która zasługuje na zainteresowanie. Maksymalny okres, na który można wynająć samochód to 5 lat.